Wczytwywanie

Polityka prywatności

Polityka prywatności


W PPUH Eksport - Import Zetguma dbamy o to, aby Twoje dane osobowe były chronione i nigdy nie były używane niewłaściwie.

Nasza polityka prywatności wyjaśnia, jakie dane osobowe zbieramy, dlaczego je zbieramy, jak z nich korzystamy, jaką kontrolę nad danymi osobowymi i procedurami, które stosujemy, aby chronić twoje dane osobowe. Udostępniając nam swoje dane osobowe i korzystając z naszych stron internetowych, potwierdzasz, że przeczytałeś i zrozumiałeś warunki tej polityki prywatności. Ponosimy odpowiedzialność za dane osobowe, które zbieramy na Twój temat, i staramy się zachować przejrzystość w kwestii tego, jak sobie z tym radzimy i zapewniamy nad nimi kontrolę.
Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub wątpliwości dotyczące jakiegokolwiek aspektu tej polityki lub w jaki sposób PPUH Eksport - Import Zetguma obsługuje twoje informacje, napisz na adres zetguma@zetguma.pl

Zasady prywatności

Polityka prywatności może być skomplikowana. Staraliśmy się, aby nasza była tak jasna i jak najbardziej dostępna. Aby pomóc, poniżej  podsumowaliśmy również, w jaki sposób obchodzimy się z Twoimi danymi osobowymi w PPUH Eksport - Importuj Zetguma w naszych zasadach prywatności. Zasady te świadczą o naszym zobowiązaniu do ochrony Twojej prywatności i właściwego obchodzenia się z Twoimi danymi osobowymi, tak jak byś tego oczekiwał.

 

W PPUH Eksport - Import Zetguma:

 1. Zbieramy tylko te dane osobowe, które są nam potrzebne, a także ulepszamy usługi i produkty, których oczekują nasi klienci.
 2. Zapewniamy kontrolę nad posiadanymi przez nas danymi osobowymi, aby upewnić się, że dokładne i odzwierciedlają Twoje preferencje.
 3. Upewnij się, że twoje dane osobowe są zawsze bezpieczne i chronione.
 4. Sposób w jaki przechowujemy Twoje dane osobowe jest uczciwy i przejrzyste
 5. Zawsze używaj swoich danych osobowych w celu, w którym nam zaufałeś, abyś z nich korzystał.
 6. Nigdy nie sprzedamy twoich danych osobowych i udostępniamy je tylko zgodnie z naszą polityką prywatności lub gdy nas o to poprosisz.
 7. Poinformuj nas  jeśli są ważne zmiany, które wpływają na twoje dane osobowe lub w jaki sposób je wykorzystujemy.
 8. Przejmujemy  odpowiedzialność  za dane osobowe, które posiadamy o Tobie.

 

Jakie dane osobowe zbieramy?

Głównym powodem gromadzenia Twoich danych osobowych jest dostarczanie i ulepszanie usług, produktów i doświadczeń, których od nas oczekujesz.
Aby zagwarantować prywatność i ochronę Twoich danych, definiujemy je jako wszelkie informacje, które mogą być użyte do identyfikacji Ciebie lub innej osoby.

Informacje, którymi dzielisz się z nami

Zbieramy dane osobowe, które udostępniasz nam, gdy kontaktujesz się z nami lub kontaktujesz się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej, poczty elektronicznej, telefonu lub w inny sposób. Możesz zrezygnować z niektórych informacji lub poprosić o usunięcie wszystkich wcześniej udostępnionych informacji. Jeśli to zrobisz, możesz nie być w stanie w pełni wykorzystać naszych produktów, technologii i usług.

Na przykład możesz przekazać nam informacje, gdy kontaktujesz się z naszymi zespołami obsługi klienta, składasz zamówienie i informacje o koncie. Poprzez te interakcje możesz się z nami podzielić: twoje imieniem i nazwiskiem, adresem, adresem e-mail, numerem kontaktowym i informacją o płatności.

Jakie dane osobowe PPUH Eksport - Importowanie Zetguma udostępnia stronom trzecim?

Co najważniejsze, nigdy nie sprzedajemy nikomu Twoich danych osobowych i udostępniamy je tylko w sposób opisany w niniejszej polityce prywatności lub gdy nas o to poprosisz. Udostępniamy Twoje dane osobowe pewnym stronom trzecim, które świadczą usługi w naszym imieniu. Mają oni dostęp tylko do danych osobowych, których potrzebują do świadczenia tych usług. Są zobowiązani do zachowania poufności swoich danych osobowych i nie mogą ich używać w inny sposób niż zgodnie z naszą prośbą i zawsze zgodnie z niniejszą polityką prywatności. Strony trzecie:

 • które pomagają nam w usługach pocztowych, usługach i naprawach produktów, przetwarzaniu zakupów produktów, usług finansowych, usług audytorskich, usług administracyjnych, technologii IT (np. Przechowywania danych), usług bezpieczeństwa i roszczeń ubezpieczeniowych;
 • strony trzecie, które pomagają nam świadczyć usługi;

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Przechowujemy Twoje dane osobowe tylko tak długo, jak tego potrzebujemy, aby móc z nich korzystać z powodów podanych w niniejszej polityce prywatności i tak długo, jak długo będziemy musieli je przestrzegać.
Zapewniamy kontrolę nad gromadzonymi przez nas danymi osobowymi, aby upewnić się, że są dokładne i odzwierciedlają Twoje preferencje. Masz prawo do dostępu, aktualizacji i zmiany danych osobowych, które posiadamy o Tobie

W pewnych okolicznościach możesz również:

 • sprzeciwiać się wykorzystaniu przez nas Twoich danych osobowych w określonych celach;
 • poprosić nas o ograniczenie lub ograniczenie naszego wykorzystania danych osobowych;
 • poprosić nas o usunięcie lub usunięcie danych osobowych o Tobie; lub
 • podać swoje dane osobowe usługodawcy zewnętrznemu.

Jeśli chciałbyś skorzystać ze swoich praw w odniesieniu do swoich danych osobowych, prosimy o e-mail na adres barbara.tomczak@zetguma.pl

Jak chronimy twoje dane osobowe?

Dokładamy wszelkich starań, aby chronić twoje dane osobowe. Stosujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby chronić twoje dane osobowe i prywatność oraz regularnie je sprawdzamy. Zapewniamy również, że nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni w zakresie ochrony Twoich danych osobowych. Nasze procedury oznaczają, że czasami możemy poprosić o dowód tożsamości, zanim udostępnimy Ci Twoje dane osobowe.
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy następuje  naruszenie bezpieczeństwa, które zagraża naszej ochronie danych osobowych i musimy  Cię o tym poinformować.
Upewnimy się, że zarówno przekazanie przez nas lub przez osoby trzecie danych osobowych, którymi udostępniamy dane osobowe użytkownika, jak i przetwarzanie jego danych osobowych, jest zgodne z tymi przepisami, które dotyczą nas. W każdym razie nasze przekazywanie, przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych będzie nadal podlegać niniejszej polityce prywatności.

Przesyłając nam swoje dane osobowe i korzystając z naszych stron internetowych zgadzasz się na przekazywanie, przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w ten sposób.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wątpliwości lub chcesz złożyć skargę na temat wykorzystania przez nas danych osobowych, które posiadamy, wyślij nam e-mail.

Jeśli po rozmowie z nami nie jesteś zadowolony z naszej odpowiedzi, możesz skontaktować się z odpowiednim organem nadzoru w Twoim kraju, który jest odpowiedzialny za rozpatrywanie skarg dotyczących wykorzystania danych osobowych.
Możesz skontaktować się z nami pod adresem barbara.tomczak@zetguma.pl, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.